Miroslav Uďan

Jak jsem skončilJe tomu dnes přesně 4 roky, co jsem udělal zásadní krok ve svém životě, dal sbohem jisté pohodlné a velmi dobře placené práci v korporaci a rozhodl se začít podnikat.

Ještě dnes si pamatuji, jak se mi klepala kolena, když jsem šel předat výpověď mému šéfovi, dát výpověď z práce, ze které se dobrovolně neodchází a říkal jsem si, zda-li dělám dobře. A teď, po 4 letech, mohu při ohlédnutí zpět říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem mohl udělat. Dostal jsem se z firmy, kde bylo hrdinstvím zašívat se z práce, kde se pořádaly nesmyslné meetingy jen proto, aby si pořadatelé honili ego, kde snaha prosadit svůj nápad byla zabita již v počátku zástupem lidí, kteří neměli nejmenší zájem a motivaci pro to něco měnit, z firmy, která mě postupně ale jistě psychicky ubíjela.

Dělal jsem práci, která byla fajn, pokud je vám dvacet, ale já si řekl, že toho chci s blížící se třicítkou dosáhnout v životě víc, ale bylo mi zároveň jasné, že se kvůli tomu budu muset se současným zaměstnavatelem rozloučit.

Rád bych se vám zde pokusil přiblížit to, jak se nám podařilo vybudovat naši službu Shoptet, s čím jsme se trápili a bojovali, co nás naopak těšilo a posunulo dál a co děláme pro to, abychom našim zákazníkům co nejlépe pomohli plnit si jejich sny.

Zajímá mě i váš názor. Tak neváhejte :)