Miroslav Uďan

Jak jsme startovali Můj První EshopUvědomuji si, že rozhodnutí podnikat přes internet je významným krokem a samotná realizace s sebou nese mnoho práce. Potřebné informace je většinou velmi těžké dát dohromady, popř. určit, které informace jsou ještě aktuální a správné. A my v Shoptetu bychom rádi cestu k úspěšnému podnikání maximálně zjednodušili.

Připravili jsme proto první souhrnný portál s ucelenými informacemi, který zájemce provede celým procesem podnikání na internetu. A to od prvního nápadů podnikat až po vybudování si silné pozice e-shopu. Není proto důležité, v které fázi podnikání se právě čtenář nachází, vždy tam totiž nalezne témata, která se ho v daně fázi aktuálně týkají.

Na přípravě a realizaci portálu www.MujPrvniEshop.cz se podílely kapacity české e-commerce scény, proto pevně věříme, že pro vás budou tyto informace přínosem a že z nich budete čerpat užitečné rady. U jednotlivých článku máte možnost sdílet své názory a zkušenosti, rozvíjet s ostatními čtenáři diskusi, stejně tak můžete využít zůčastnit se odborných workshopů, kde vám školitelé můžou odpovědět na konkrétní dotazy, co se problémů na vašem e-shopu týče.

MujPrvniEshop.cz

Na co se tedy můžete těšit?

  • V sekci PLÁNOVÁNÍ se budeme mj. věnovat důležitým přípravám, které se často podceňují a někdy dokonce vynechávají, jakou právní formu pro podnikání zvolit či jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých technických řešení e-shopu,
  • V sekci PŘÍPRAVY E-SHOPU se dotkneme například tématu, jaké právní náležitosti se vás, jakožto provozovatele e-shopu, týkají, jaké prvky musí každý e-shop mít a jak nejen pomocí nich sestavit dobrý e-shop,
  • V poslední části portálu věnované PROVOZU E-SHOPU si vysvětlíme, jak je to s analýzou dostupných dát a která data je třeba sledovat, probereme jednotlivé druhy reklamy, jak ji správné zvolit a následně dobře připravit, a samozřejmě nezapomínáme ani na věčné téma – SEO.

Toto a mnohem více naleznete na www.MujPrvniEshop.cz.

Zajímá mě i váš názor. Tak neváhejte :)